search
top

Pokój dla nastolatka

Stadion na fototapecie

Jeśli stoimy przed momentem, w którym będziemy remontować pokój naszego nastoletniego dziecka, musimy mieć na uwadze to, że jest to ogromne wyzwanie.

Nastolatkowie cenią sobie oryginalność i unikalność, taki też powinien być ich pokój. Musi on odzwierciedlać ich osobowość i współgrać z zainteresowaniami. Aranżując wnętrze dla nastolatka pamiętajmy o tym, że nie tylko powinno być one wielofunkcyjne, ale również atrakcyjne wizualnie.

To w tej przestrzeni nasze dziecko będzie się uczyło, relaksowało, spotykało z przyjaciółmi i odpoczywało słuchając ulubionej muzyki lub oglądając filmy. Zastanówmy się, w jakim wnętrzu nastolatek będzie czuł się lepiej. Czy w tym spokojnym, utrzymanym w stylu minimalistycznym czy raczej odważnym, pełnym wyrazistych akcentów. Wszystko to zależy od tego, jakie cechy charakteru posiada i co wypełnia jego codzienność.

Zainteresowania są kluczowe, bo każdy z nas czuje się dobrze, jeśli wnętrze jest mu dedykowane i odzwierciedla to, co lubi najbardziej. Dobrze wprowadzić do pokoju coś, co nie tylko przyciągnie wzrok, ale również zaciekawi. Ściany nie powinny być białe, można za to zdecydować się na dekoracje, które elektryzują swoją oryginalnością.

Może warto pokusić się o fototapetę 3D, która na przykład wyemituje dziurę w ścianie? A może lepiej sprawdzi się paląca się płyta winylowa? Pomysłów jest nieskończenie wiele. Na ścianie można umieścić zdjęcie ulubionej dyscypliny sportu, ulubionego zespołu muzycznego, wspólne zdjęcie z wakacji. Możliwości są tutaj nieograniczone.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top