search
top

Fototapeta na szkle – czy to możliwe?

Gra świateł na szkle

 

W XXI wieku, nowoczesny dom to podstawa dla pełnego komfortu. Charakter domu to nie tylko dobrze dobrane meble lub wyposażenie, ale przede wszystkim klimat, jaki tworzą domownicy. Każde z pomieszczeń powinno odzwierciedlać jego charakter, pasje, marzenie, przyjemność i inne pozytywne odczucia. Ciekawym sposobem na stworzenie unikalnego klimatu jest fototapeta na szkle.

Szkło z grafiką staje się coraz bardziej popularne. Wiele firm obecnie oferuje różnego rodzaju nadruki ma szkle lub panele szklane z nadrukiem foto. Fototapeta na szkle kreuje nowe pomysły, aby stworzyć ciekawą i oryginalną ozdobę w mieszkaniu. Z całą pewnością fototapeta na szkle będzie idealnym rozwiązaniem w tym przypadku. Szklaną fototapetę można łatwo utrzymać w czystości, zazwyczaj firmy produkują produkt z hartowanego szkła, przez co jest bardziej wytrzymała, można ścierać na mokro i sucho. Wyjątkowa fototapeta na szkle, może prezentować wszystko, to o czym zamarzymy sobie. Dobrze zaaranżowane wnętrze to zastosowanie prostych i niedrogich sposobów na zbudowanie nastroju.

Jedyne co nas ogranicza w wyborze grafiki to nasza własna wyobraźnia. Nie ma już dziś trudności z zaprojektowaniem i zamówieniem własnej fototapety.

Jedna odpowiedź do Fototapeta na szkle – czy to możliwe?”

  1. Ania pisze:

    Ja bym się bała używać szkła jako podkładu do fototapety. To chyba zbyt kruche tworzywo i niebezpieczne w przypadku gdy dziecko rozbije.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top