search
top

Fototapeta w odcieniach szarości

W dzisiejszych czasach fototapety goszczą na ścianach różnych wnętrz od sypialni aż po łazienkę. To idealna alternatywa ocieplenia klimatu i odzwierciedlenia osobowości domowników.

Szare wnętrza to jeden z najmodniejszych wnętrzarskich trendów ostatnich sezonów. Wśród osób znajdą się odmieńcy, którzy szarą ścianę postrzegają jako odznakę nudy, dlatego tez w zdecydowany sposób strzegą się przed barwą należącą do rozmaitej palety kolorystycznej. Jest to jednak bardzo niesprawiedliwa opinia. Szarość wyróżnia wiele odcieni – od głębokich i ciemnych, poprzez świetliste i lekkie. To kolor, który w naturalny sposób skojarzyć możemy z kamieniem, betonem, stalą, czy srebrem. A są to elementy, które oznaczają się prostota tkwiąca w elegancji charakterystyczne dla znanego wieku osobom stylu minimalistycznego. Wielką zaletą fototapety ściennej w kolorze szarym jest to, że dopasować możemy ją niemalże do wszystkich kolorów. Szare ściany cieszą się duża popularnością toteż wybiera go wiele osób, które dodatkowo uzupełniają o kolorowe dodatki w postaci mebli, zasłon oraz bibelotów.

Jedna odpowiedź do Fototapeta w odcieniach szarości”

  1. Dana pisze:

    Bardzo lubię szary kolor i stonowane wnętrza. Jestem na kupnie fototapety w stalowym kolorze -ładnie zgra się z białymi meblami w salonie

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top