search
top

Fototapeta do pokoju niemowlaka

foto-mickey-mouse
Niedługo na świat przyjdzie nowy, malutki człowieczek. To niezwykle ważne i szczęśliwe wydarzenie, które porusza całą rodzinę i najbliższych znajomych. Na takie wydarzenie warto się właściwie przygotować. Bardzo często chcemy jak najszybciej zdobyć wszystkie elementy niezbędne do wyposażenia niemowlęcej wyprawki. Równie istotne jak pierwszy kocyk, nowy pajacyk lub smoczek czy wózek jest odpowiednie przygotowanie pokoiku dla dziecka.

Najmłodszy członek rodziny powinien już od pierwszych dni czuć się w nim bezpiecznie, a rodzice powinni być zadowoleni z swobody i funkcjonalności tego pomieszczenia. To właśnie w dziecięcym pokoiku niemowlę będzie spędzało wiele czasu. Warto, aby już od pierwszych miesięcy wspomagać rozwój naszego dziecka, dlatego też dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na ozdobienie ścian fototapetami.

Różne wzory, szczególnie oparte na kontrastowych barwach, na przykład na czerni i bieli, pozwoli dziecku poznawać różnorodne kształty. Jeżeli nie jesteśmy zwolennikami minimalizmu i kontrastowych dekoracji w dziecięcych pokojach, można zdecydować się na fototapetę, która będzie przedstawiała postaci z klasycznych bajek. Kubuś Puchatek, Tygrysek, Bambi, Autka lub Księżniczki będą świetnym rozwiązaniem – ożywią pokoik i wprowadzą ciepłą, kolorową i miłą atmosferę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top