search
top

Jakie trendy zapanują na ścianach w 2017 roku?

foto-bomba
Mamy świetną wiadomość dla każdego miłośnika połączenia fototapet i świetnych aranżacji wnętrz – w przyszłym roku nadal będą modne fototapety! Cen niezwykle łatwy, szybki, ciekawy i tani sposób na bezproblemowy remont odmieniający wygląd naszego mieszkania nadal utrzymuje się wśród trendów panujących w aranżacji wnętrz.

Co zatem będzie modne w nadchodzącym roku? Na jakie wzory i kolory postawić decydując się na fototapetę? Bardzo dużą rolę odgrywa oczywiście nasz indywidualny styl i nasze zainteresowania, jednakże warto zaznaczyć, że pojawiają się motywy, które będą cieszyły się szczególną popularnością. W 2017 roku na pewno nadal będą modne fototapety minimalistyczne.

Ceglane ściany, pobielane bądź też naturalne drewno przypominające deski, jak również surowy kamień – to wzory wiodące prym wśród wybieranych wzorów fototapet, podobnie będzie też w przyszłym roku. Dużą popularnością będą się również cieszyły fototapety trójwymiarowe, czyli fototapety 3D – dzięki odpowiedniej perspektywie i kolorystyce w bardzo łatwy sposób będziemy mogli powiększyć nawet najmniejszy pokój w naszym mieszkaniu.

Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników przyrody. Chociaż fototapety przedstawiające makro zdjęcia kwiatów lub innych roślin odchodzą w zapomnienie, to na ich miejsce wkraczają obrazy przedstawiające całe pejzaże, szczególnie przedstawiające łąki pełne lawendy lub lasy. Warto zastanowić się nad taką dekoracją wnętrza, gdyż jest to świetny pomysł na szybki i tani remont.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top