search
top

Fototapeta idealna do wokalisty

Wokalista to osoba, której muzyka towarzyszy każdego dnia, często nawet nie jest świadomy, że w danym momencie śpiewa, na przykład, siedząc przed komputerem i nucąc melodię piosenki, której właśnie słucha, kąpiąc się pod prysznicem czy wykonując inne codzienne czynności.

Wokaliści słuchają muzyki, która jest dobra nie tylko pod względem samego wokalu, ale także części instrumentalnej, na którą większość ludzi nie zwraca szczególnej uwagi. Pokój wokalisty to pomieszanie instrumentów, stosów nut i tekstów piosenek czy choćby zdjęć idola, którego najbardziej ceni osoba zajmująca się muzyką na codzień. Każdy wokalista chciałby mieć pokój, z którego od razu widać, że zajmuje się muzyką. Nie chodzi tu jednak tylko o ustawienie wielu instrumentów i rozklejeniu w pokoju masy zdjęć i plakatów z gwiazdami muzyki. Nie każdy jednak ma na to pomysł.

Jest na to jedno bardzo proste rozwiązanie. Fototapeta to super sposób, aby w krótkim czasie taki pokój nabrał swojego niepowtarzalnego charakteru. Na takiej fototapecie możemy umieścić dosłownie wszystko; od zdjęcia idola, przez instrumenty, aż po ulubiony fragment utworu w postaci nut.

fototapeta winylTapeta, na której znajdzie się nutowy zapis fragmentu ulubionej piosenki, sprawi, że pokój stanie się jedyny w swoim rodzaju i nabierze charakteru, który właśnie chcemy uzyskać. Chcemy bowiem, żeby od razu po wejściu do takiego pokoju, było widać, że jest to pokój wokalisty, muzyka, któremu muzyka towarzyszy na zawsze i od zawsze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top