search
top

Fototapeta do poradni dziecięcej

foto-ludziki
Każdy wie, że wizyta u lekarza nie wiąże się z żadnym pozytywnym skojarzeniem. Zazwyczaj się jej obawiamy, kojarzymy ją z chorobą, złym samopoczuciem i brakiem pozytywnego nastawienia. Podobne skojarzenia posiadają również dzieci. U młodego człowieka strach przed wizytą u lekarza może być znacznie większy niż u dorosłego. Jest to spowodowane licznymi szczepionkami, które należy przyjąć w młodym wieku, nieznajomością praktyk lekarskich i strachem przed obcymi osobami, które ingerują przestrzeń prywatną dziecka.

Dlatego też fototapeta na ścianę przychodni dziecięcej jest doskonałym rozwiązaniem ocieplenia wystroju pomieszczenia. Dzięki bajkowym fototapetom, które zaskakują dziecko różnorodnymi barwami, ulubionymi postaciami z kreskówek, a nawet zabawowymi łamigłówkami, mały pacjent nabierze pozytywnych skojarzeń z wizytą u lekarza. Jest to świetny pomysł zarówno dla najmłodszych pacjentów, jak również dla starszych dzieci, które mogą podziwiać różnorodne obrazki i w ten sposób przyjemniej spędzać czas w oczekiwaniu na wizytę.

Wystarczy odrobina chęci i sterylne, szare ściany mogą przemienić się w bajkową krainę. Jest to szczególnie istotne ponieważ dobre samopoczucie bardzo dobrze wpływa na proces leczenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top